התוכן העיקרי

הודעת התראה

לכאורה, בשביל מה לבחור וילונות שיתאימו במיוחד לעונת הקיץ? בישראל הרי יש כמה עונות, ואיך נדע שהווילונות שבחרנו לקיץ, יוכלו להתאים לנו גם לעונות נוספות? עם זאת, יש לזכור עובדה פשוטה - הקיץ הוא העונה הארוכה והדומיננטית בישראל. יתרה מכך, גם בעונות מעבר של האביב והסתיו, הרי שהתכונות ה"קייציות" שלהם הרבה יותר דומיננטיות מה"חורפיות", וכך יוצא שרוב חודשי השנה - מדובר על קיץ ברמה כזו או אחרת, ולכן ההתאמה צריכה להיות מושלמת בעיקר לצורך עונה זו. אז מהם הווילונות המומלצים ביותר?

צריכים לבחור וילונות חדשים עבור הבית שלכם? אם אתם תפתחו קטלוג של וילונות, אתם תשימו לב שיש לכם מגוון רחב מאד של אפשרויות. לצד היכולת להתאמה אישית, אתם לעתים מתבלבלים. אחרי הכל, אם אין לכם ניסיון בבחירת הווילונות, איך תדעו שבחרתם בווילון יפה? במצבים הללו כדאי פשוט לפנות לדעת הרוב ולבדוק מהם הווילונות הפופולריים ביותר, שכן לרוב הם פופולריים מסיבות מוצדקות למדי. אז מהם הווילונות הפופולריים ביותר?

מגמות עיצוב הפנים שפורחות בארץ בשנים האחרונות לא פסחו על משרדים ועסקים רבים. כיום גם בעלי משרדים ועסקים מעוניינים להקנות למקום העבודה שלהם מראה אסתטי ומעוצב בסגנון, שיהלום את אופי המשרד ואת סוג העיסוק שלהם. עיצוב משרדים הפך לטרנד מקובל ונפוץ, ועל מנת לעשות זאת בצורה ראויה ומקצועית רבים פונים לעזרת מעצבי פנים המתמחים בעיצוב משרדים ועסקים מסוגים שונים.

בשנים האחרונות התחוללה מהפכה של ממש בכל הקשור לעיצוב הבית. אם בעבר היינו נתקלים ברוב הבתים בעיצוב סתמי, שבמקרה הטוב היה משלב בין צבעים שונים, ושם דגש על פרקטיות מסויימת, הרי שכיום רבים מבעלי הבתים והדירות מעוניינים בבתים מסוגננים ומעוצבים בצורה אסתטית לפי הסגנון שמדבר אליהם. על מנת להשיג זאת, פונים רבים למעצבי פנים או אדריכלי פנים, היכולים להתאים את הסגנונות השונים לצרכים של כל משפחה על פי רצונה.

יש חדרים הפונים לכיוון השמש בצורה כזאת שיש בהם אור בוהק עד שעה מאוחרת, והדבר מפריע לשינה, בעיקר אם מדובר בחדרי ילדים; בחדרים אחרים נדרשת לעתים החשכה מוחלטת לצורכי הקרנת סרטים או מצגות.

וילון האפלה יספק את הפתרון המושלם עבור חדרים כאלה.

ישנם אלמנטים רבים המשמשים לעיצוב הבית. צורת החלל וחיבורו לחללים אחרים בבית, סוג הרהיטים שבבית, הצבע שעל הקירות, הגימור שבין הקיר לתקרה, השטיחים, חפצי האמנות המוצבים בבית, בחירת החומרים לעיצוב הבית (עץ, גבס, זכוכית, מתכת וכדומה) גופי התאורה וכיוצא באלה. אבל אחד האלמנטים הדומיננטיים בכל בית הוא ללא ספק הווילונות. וילונות הם אלמנט מאד גדול ונוכחותם מאד מורגשת, לכן הם נחשבים לאחד המרכיבים החשובים ביותר בכל עיצוב של בית, הבוחר בוילונות כחלק מהגדרת החלל שלו.

בשנים האחרונות, עם עליית המודעות לחשיבות החיסכון בחשמל ובשמירה על איכות הסביבה, עולה שוב קרנם של הווילונות כפתרון הצללה חשוב, אסתטי ומועיל. בואו להביט אתנו ולגלות מה מסתתר מאחורי הווילון!

כאשר מדברים על "פתרונות הצללה" האסוציאציה הראשונה עבור רבים הנה מוצרי הצללה כגון סוככים, מרקיזות ופרגולות,אולם כאשר הם מעוצבים ומותקנים כיאות, גם וילונות משתייכים לקטגוריה זו. כמו כן, וילונות איכות הנם הרבה מעבר לאלמנט עיצובי או ספקי צל – הם יכולים גם לתרום להקטנת הוצאות החשמל וליצירת מזג אוויר נעים יותר בתוך הבית, המשרד או העסק.

אם אתם מעוניינים לשנות את העיצוב המודרני הנקי והקריר השולט בביתכם, וילונות הם התשובה המושלמת עבורכם. התוספת המופלאה הזאת תאפשר לכם ליהנות מאווירה נעימה, רגועה וזורמת, ותתרום בצורה משמעותית לשדרוג מראה החלל.

מבין הסוגים הרבים הקיימים בשוק, אין וילונות המהלכים כה קרוב לקו התפר בין וילון לתריס כמו הוונציאנים, הן מבחינת עיצובם והן מבחינה פרקטית באופן השימוש בהם. ככאלו הם משלבים במוצר אחד את הטוב שבשני העולמות הקרובים אך השונים הללו.

בכל שיח או כתבה על וילונות מתייחסים לסוגי הבד השונים מהם הם עשויים – ממשי וכותנה דרך אורגנזה וקטיפה וכלה בפשתן ובטפטה. אך ישנם גם מוצרים נטולי בד, העושים שימוש בחומרים שונים לגמרי. חברת גלומר לכם היכרות עם סוג מיוחד של וילונות: מיקדו.

כאשר אנו מדברים על עיצוב חדרי נוער שונה הדבר מעיצוב חדרי תינוקות וילדים. ברוב המקרים יהיו בן או בת הנוער שלכם בעלי דעה משלהם אודות עיצוב החדר הרצוי להם, וברוב המקרים זה יהיה מאד רחוק ממה שאתם רוצים או חושבים לנכון. תנו למתבגרים שלכם לעשות את העבודה מתוך ידיעה שזו הבחירה שלהם, אבל יחד עם זאת תוכלו לשמש להם כיועצים, וככל שהבנתכם תהיה גדולה יותר במרכיבים השונים של העיצוב, כך תוכלו לעזור להם באופן שיתקבל עליהם, ולא ייתפס כנכפה עליהם.

עיצוב חדר לתינוק מעמיד אתגר מהנה לכל זוג הורים שעומד להיוולד להם הילד הראשון. נגיד את האמת, בעיצוב חדר לתינוק ראשון במשפחה משקיעים ההורים הרבה יותר מאשר ישקיעו בעיצוב חדרי הילדים בעתיד, כאשר אלה ייוולדו, והבוגרים יעברו לחדרי ילדים גדולים יותר. אם אתם עומדים להיות הורים בפעם הראשונה תוכלו למצוא במאמר זה התייחסויות רבות לעיצוב חדר התינוקות, בחירת וילון לחדר תינוקות, והקפדה על כמה פרמטרים שאסור לגשת לעיצוב חדר זה בלעדיהם.

חדרי שינה כבר מזמן עברו שדרוג משמעותי וכיום אין מתייחסים עוד לחדרי שינה כמקום שנכנסים אליו בלילה ועוזבים אותו בבוקר. חדרי שינה בהגדרה שלהם הפכו הרבה יותר גדולים ומרווחים, והם כוללים בהרבה מקרים גם פינת ישיבה קטנה, שולחן איפור או שולחן עבודה לאחד מבני הזוג, מרחב גדול, חלונות גדולים להחדרת אור השמש לתוך החדר וכדומה. בהתאם לשדרוג החדר מבחינת הגודל והשימוש בו גם עיצוב חדרי שינה עבר מהפך, וכיום מתייחסים לחדרים אלה באותה הקפדה כפי שמתייחסים לעיצוב חלל הסלון בבית. וילון לחדר שינה הפך לאלמנט עיצובי חשוב מעין כמוהו בתפיסה החדשה של חדרי שינה, וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של אפשרויות שמהוות חלק אינטגראלי מכל סגנון עיצוב שתבחרו לחדר זה.

אם אתם מחפשים את האלמנט המושלם לעיצוב הבית שלכם, הרי שכעת מצאתם אותו - מדובר מעל לכל צל של ספק, בווילון הסאן סקרין.
מדובר על וילונות ייחודיים מבחינת מנגנון הפתיחה והסגירה שלהם, והשליטה שהם מספקים לכם, על כניסת האור לתוך הבית.

כאשר רוב האנשים שומעים את הביטוי "וילון לחדר ילדים" הם רואים בעיני רוחם וילון צבעוני או וילון עם דוגמאות ילדותיות של נסיכות, או פרחים או דוגמאות גיאומטריות שונות, ציורים נאיביים וכדומה. אבל זו לא הדרך היחידה, או המומלצת להתייחס לוילונות עבור חדרי ילדים. עיצוב חדרי ילדים לא חייב להיות "ילדותי" באופי שלו, וכך גם ההתייחסות לוילונות לחדרי ילדים. עיצוב יפה ואסתטי לחדרי ילדים יכול להשתמש באלמנטים שאינם ילדותיים כלל, אלא במרכיבים מסוגננים על מנת להעניק לחדר אווירה מיוחדת ויפה. חשוב לזכור כי טעם מתפתח אצל ילדים כאשר הם נמצאים במגע עם עיצובים יפים, יצירות אמנות, כלים ורהיטים יפים ומותאמים וכדומה. סגנון ילדותי ורעשני בגיל מוקדם עשוי לקבע בעיני הילד צורת התייחסות לעיצוב שתהיה שבלונית ושטחית.

כל אדם אשר מעוניין לרכוש וילונות גלילה, מודע כמובן ליתרון המשמעותי של הווילונות הללו. בעזרת הווילונות הללו, אם מקבלים פתרון הצללה נוח במיוחד. הגלילה של הווילון מאפשרת להחליט בדיוק מה תהיה כמות האור שתיכנס פנימה לתוך החדר, מה גם שלרוב, הווילונות הללו הם בעלי מראה יפה ומושך במיוחד.כמובן, שלצד היתרון, חשוב מאד להתעכב על אחד הנושאים