מאמרים

וילונות המתאימים לעונת הקיץ

לכאורה, בשביל מה לבחור וילונות שיתאימו במיוחד לעונת הקיץ? בישראל הרי יש כמה עונות, ואיך נדע שהוילונות שבחרנו לקיץ, יוכלו להתאים לנו גם לעונות נוספות? עם זאת, יש לזכור עובדה פשוטה – הקיץ הוא העונה הארוכה והדומיננטית בישראל. יתרה מכך, גם בעונות מעבר של האביב והסתיו, הרי שהתכונות ה"קייציות" שלהם הרבה יותר דומיננטיות מה"חורפיות", וכך יוצא שרוב חודשי השנה – מדובר על קיץ ברמה כזו או אחרת, ולכן ההתאמה צריכה להיות מושלמת בעיקר לצורך עונה זו. אז מהם הוילונות המומלצים ביותר? 

כמה המלצות לקיץ

  • וילונות מבד פשתן – אם אתם בוחרים בוילונות מבד, מומלץ בחום לשקול את הבחירה בבד הפשתן. מדוע? מדובר על בד דק יחסית, שגם יפה מאד בעיקר בגוונים הטבעיים שלו, ולכן אין צורך להזמין פשתן צבוע. בד הפשתן, בשל הגוון הבהיר שלו והעובדה שהוא שקוף למחצה, משתלב בצורה נהדרת עם מזג אוויר קייצי ועם כניסה של שמש לחדרים, שכן גם כאשר הוא סגור – הוא לא אוטם את אור השמש לגמרי. השימוש בבד הפשתן מתאים מאד לעיצוב חדרי שינה למבוגרים וילדים.
  • וילונות רומיים – סוג אחר אלו הם הוילונות הרומיים. היתרון של הוילונות הרומיים הוא בכך שהם עושים אף הם שימוש בבדים שונים שהם שקופים למחצה – בין אם מדובר על בד טבעי או על בד סינתטי או על תערובת שלהם. כך גם כשהוילונות פרוסים כלפי מטה הם מאפשרים חדירה של אור טבעי לתוך הבית, וכמובן שבמידת הצורך ניתן לגלול אותם כלפי מעלה ולתת לאור לשטוף את החדר.
  • וילונות קפלים מכותנה – אם בוחרים בוילונות קפלים ולא וילונות רינגים מבד, מומלץ לבחור בבד הכותנה. זהו בד נושם יחסית, בעל מראה שאיננו כבד מידי וניתן לצביעה נוחה יחסית. לכן, גם אם בוחרים בצורת הוילונות החורפית יחסית של קפלים – הכותנה עדיין נותנת איזון טוב לקיץ.

גלומר מספקים את כל הוילונות

לקראת הקיץ והלך ובא את מוזמנים לפנות לחברת גלומר, בכדי שתוכלו לקבל את הוילונות המושלמים. חברת גלומר מספקת וילונות מדהימים לכל הלקוחות שלה, וכמובן יודעת לבצע התאמה גם לעונת הקיץ הישראלית.

צור קשר

אולם התצוגה | היצירה 14, א.ת. חדש, אור יהודה | 03-5386000
מפעל ומשרדים | מעלה המגדל 14, א.ת. חדש, אור יהודה
03-538600003-5332585 | glomar@glomar.co.il