התוכן העיקרי

הודעת התראה

מוצר המופיע בצורת כפלים, מוצר מינימליסטי המתקבל במיוחד יפה בנישות- קירות וחלונות. ניתן לתפעל את המוצר ב-up down או שמעלים אותו למעלה או שמורידים את כולו למטה והוא נאסף לשני הכיוונים.

כמו שאר המוצרים, המוצר מופעל גם באמצעות מנועים חשמליים מתוצרת סומפי.

הטכנולוגיה שפותחה על ידינו, מאפשרת לספק וילון פליסה או דואט "up down" הניתן להעלות אותו למעלה או להוריד אותו מלמעלה למטה. הדבר מאפשר פתרונות בבעית איסוף בחלונות בלגיים או בנישות שונות. וילון פליסה הוא הבחירה של אלו שמחפשים מראה אלגנטי, קלאסי, עדין ומלא סגנון. התרומה של וילון הפליסה לעיצוב החלל משמעותית. לא תמצאו בקלות עוד וילון שמצליח להפוך כל פתח חלון כה מיוחד. אם אתם מחפשים וילון בעיצוב רומנטי לחדר השינה או וילון אלגנטי לסלון – וילון פליסה יהיה בחירה נכונה.

מהו וילון פליסה?
בעבור אלו שרוכשים לראשונה וילונות פליסה נסביר שאת הווילון מרכיבה שכבת בד אותה אפשר יהיה לקפל לצורת מניפה. העיצוב של הווילון דומה מאוד לזה של וילונות דואט. אך בעוד וילון דואט כולל שכבה כפולה של בד, דגם הפליסה כולל שכבת בד אחת בלבד למראה עדין יותר.
את הווילון אפשר לפתוח או לסגור באמצעות מנגנון ידני פשוט אותו מתקינים בצד החלון. בעבור אלו שמעדיפים את הווילונות שלהם עם מנגנוני הפעלה חשמליים נציע מנגנונים חשמליים מתקדמים שמשדרגים כל וילון. ההתקנה של דגמי הפליסה מתבצעת בעיקר בתוך מסגרות של חלונות. לקבלת מידע נוסף על התאמת הווילון לצרכים שלכם צרו קשר עם הצוות המקצועי.