וילונות למשרדים

תפקיד הוילון במשרד
וילון למשרד הינו בעל תפקיד חשוב וייצוגי עבור הקליינטים שלכם
כאשר קליינט מגיע למשרדכם הוא בודק בקפידה את אופי ואיכות השירות שלכם אך גם לסביבה ועיצוב הפנים של המשרד ישנה השפעה, כאשר הסביבה ועיצוב החדר נותנת תחושה נעימה לקליינט נוצר רושם חיובי עליכם ועל המקום לכן כדאי להשקיע מחשבה בבחירת סוג הוילונות שישרה אווירה של חום ונעימות במשרדכם 
בנוסף לכך יש עוד תפקיד חשוב להתקנת וילון במשרד, ישנם הרבה עובדים שנמצאים רוב היום במשרד,ולכן צריך לתת להם את התחושה הטובה והנינוחה ביותר כדי שיוכלו להתרכז בעבודתם בצורה המרבית ביותר .

עיצוב הוילון במשרד
כדי לבחור את הוילון שהכי יתאים לכם למשרד צריך לוודא ולחשוב איזה וילון יהיה הכי מתאים לאופי המשרד, איזה וילון יכול להוסיף לדקורטיביות של המשרד ואיזה וילון משתלב הכי טוב במכלול המשרד. שילוב נכון של וילון במשרד מאד תלוי בהתאמה של צבע  הוילון לצבעים הדומיננטים והחזקים שיש בחדר, או להפך, דווקא בניגודיות לצבעים הקיימים בחדר. אם קירות החדר/המשרד צבועים בצבעים חזקים, אז יכול להיות שדווקא וילון לבן ייתן הרגשה של רוגע ויאזן את הנראות. לסיכום  כל עיצוב המשרד שלכם מאד תלוי בנראות ובאופי שאתם רוצים לתת לו.
אצלנו בחברת 'גלומר וילונות' תוכלו למצוא וילונות האפלה,הצללה ורשת אשר הינם וילונות הנותנים את המענה האידיאלי לצרכי המשרד.

חברת גלומר וילונות נותנת לכם את המענה המושלם לעיצוב המשרד שלכם,
את הוילונות למשרד תוכלו להתקין עם מנגנון הפעלה ידני ופשוט או עם מנגנון הפעלה חשמלי של חברת SOMFY.