מאמרים

עיצוב משרדים עם וילונות למשרד

מגמות עיצוב הפנים שפורחות בארץ בשנים האחרונות לא פסחו על משרדים ועסקים רבים. כיום גם בעלי משרדים ועסקים מעוניינים להקנות למקום העבודה שלהם מראה אסתטי ומעוצב בסגנון, שיהלום את אופי המשרד ואת סוג העיסוק שלהם. עיצוב משרדים הפך לטרנד מקובל ונפוץ, ועל מנת לעשות זאת בצורה ראויה ומקצועית רבים פונים לעזרת מעצבי פנים המתמחים בעיצוב משרדים ועסקים מסוגים שונים.

אחת הדרכים היפות והפרקטיות לעיצוב משרדים היא באמצעות וילונות כמוטיב מרכזי. וילונות הם אלמנטים, שנועדו לשמש גם כפתרונות הצללה מסוגים שונים וגם כאלמנטים עיצוביים. גודלם ונוכחותם בכל חדר יכולים להגדיר את עיצוב החלל, ומסביבם ניתן לעצב את כל יתר האלמנטים הדרושים הכוללים וילונות למשרד, תריסים ועוד.

כיצד לגשת לעיצוב משרדים עם וילונות

מכיוון שקיימים בשוק וילונות בסגנונות רבים, הרי שניתן לעצב כל משרד או עסק עם וילונות שיתאימו לסגנון שנבחר. על מנת להבין את האפשרויות העומדות בפניכם יש להכיר את סוגי הוילונות שיכולים להתאים לעיצוב משרדים, כדי שניתן יהיה להתאימם למקום באופן משלים ומושלם.

סוגים שונים של וילונות למשרד:

  • וילונות ורטיקאליים
  • וילונות ונציאניים מעץ, מתכת או פלסטיק
  • וילונות גלילה
  • וילונות סאן סקרין
  • וילונות חשמליים

כדי לבחור את הוילונות הנכונים למשרד, יש לאפיין את הצרכים של כל חלל במשרד, ולקבוע לפיהם את סוג הוילון המתאים לו כך, שיהיו גם פרקטיים וגם אסתטיים שמשולבים בסגנון העיצוב הכללי.

חשיבה משולבת

שימוש נכון בוילונות למשרד מצריך חשיבה שמשלבת פרקטיקה עם אסתטיקה שמשתלבים בחלל ומגדירים את הסגנון הרצוי באופן בולט. לדוגמה: אם אתם מעצבים חדר ישיבות במשרד עורכי דין העוסק בדיני חברות והעיצוב של חלל המשרד משדר יציבות וחום באמצעות רהיטי עץ מסיביים, שטיחים מסוגננים מקיר לקיר ויצירות אמנות קלאסית על הקירות, הרי שתצטרכו להתאים גם את הוילונות לסגנון זה. מכיוון שחדר ישיבות הוא גם חדר מאד ייצוגי של המשרד בו מתנהלות ישיבות ארוכות עם הלקוחות, אבל הוא גם מקום מאד פרקטי, ובו יש צורך להקרין מצגות או סרטונים שונים וכדומה, הרי שעל הוילונות לשרת את שני הצרכים הללו יחד. במקרים אלה ניתן לעשות שימוש בוילונות ורטיקאליים מסוגננים, שניתן לכוון את רצועות הוילון כך, שיאטמו את כניסת אור השמש לחלוטין לתוך החדר בשעת הקרנת המצגות, ויהוו אלמנט עיצובי מרהיב בבחירת הצבע שלהם וכדומה.

משרדים צעירים יותר בסגנון, וצבעוניים יותר בעיצוב יוכלו לעשות שימוש בוילונות גלילה מרהיבים, שישתלבו היטב גם בצרכים של המשרד וגם בסגנון הקל שנבחר לאפיין את האופי של המקום. וילונות למשרד ולחדרי ישיבות, כדאי שיהיו וילונות חשמליים, על מנת שניתן יהיה לשלוט בהם מרחוק לצרכים המיידים של הישיבות המתקיימות בהם.

על מנת לעצב משרדים בוילונות, יש להכיר את ההיצע הקיים ולעבוד עם חברה המסוגלת לספק לכם את כל פתרונות ההצללה הקיימים, כדי להתאים אותם לצרכים ולסגנון שלכם. גלומר וילונות היא חברה לייצור ושיווק וילונות למגזר העסקי והפרטי, באולם התצוגה של החברה תוכלו למצוא את כל סוגי הוילונות הקיימים. פנו עוד היום לגלומר וילונות, ונשמח להעמיד את הנסיון והמוניטין שלנו לשירותכם.

צור קשר

אולם התצוגה | היצירה 14, א.ת. חדש, אור יהודה | 03-5386000
מפעל ומשרדים | מעלה המגדל 14, א.ת. חדש, אור יהודה
03-538600003-5332585 | glomar@glomar.co.il