מאמרים

מנגנוני הפעלה בוילונות גלילה

כל אדם אשר מעוניין לרכוש וילונות גלילה, מודע כמובן ליתרון המשמעותי של הוילונות הללו. בעזרת הווילונות הללו, אם מקבלים פתרון הצללה נוח במיוחד. הגלילה של הווילון מאפשרת להחליט בדיוק מה תהיה כמות האור שתיכנס פנימה לתוך החדר, מה גם שלרוב, הווילונות הללו הם בעלי מראה יפה ומושך במיוחד.כמובן, שלצד היתרון, חשוב מאד להתעכב על אחד הנושאים המרכזיים הקשורים בעצם למנגנון הגלילה עצמו. בפועל, אין מנגנון אחד, אלא כמה מנגנונים שונים עבור הווילונות הללו.אז אם כך – מהם המנגנונים הללו, ומה יכול להתאים לכם?

כל הדרכים לפתוח ולסגור את הווילון

  • גלילה ידנית – הסוג הראשון הוא בעצם המנגנון הידני עבור וילונות גלילה. במנגנון זה, מותקנת שרשרת גלילה מיוחדת לצדו של הוילון. אם אתם מעוניינים להרים את הווילון כלפי מעלה או לגלות אותו כלפי מטה, אתם פשוט מזיזים את השרשרת.השרשרת בעצמה מחוברת למנגנון הגלילה, וכך ניתן לווסת את הגובה המדויק של הוילון.היתרון כאן הוא שמדובר על המנגנון הזול ביותר כך שהוילון תמיד יעמוד בתקציב שלכם.
  • גלילה חשמלית – זהו מנגנון יותר יקר עבור וילונות גלילה, אך הוא כמובן יכול להיות הרבה יותר נוח. מדובר על וילונות חשמליים לחלוטין, אשר בכדי לגלול אותם, יש ללחוץ על המספק שנמצא בסמוך אליהם. היתרון המשמעותי כאן הוא שאתם חוסכים במאמץ ובאנרגיה. יתרה מזו – תהליך הסגירה או הפתיחה של הוילון הוא הרבה יותר מהיר מאשר בגלילה הידנית, וכאמור – לא קשור כלל בכוח שיש לכם.
  • גלילה עם שלט רחקו – זהו שכלול של הוילונות החשמליים. מדובר כאן על וילונות גלילה שלא רק שהם חשמליים, אלא שאין צורך להפעיל אותם עם המספק שצמוד לקיר- אלא אפשר לשלוט עליהם מרחוק עם שלט ייעודי. היתרון כאן הוא ברור – אתם אפילו לא צריכים לקום מהספה או מהמיטה כדי לשלוט על הגובה של הווילון, וזהו הפתרון הנוח ביותר. זכרו עם זאת, שזה גם הפתרון היקר ביותר.

יש וילון לכל אחד!

כך או כך, אנו בטוחים שתמיד תמצאו את וילון הגלילה המושלם מבחינתכם, ותהליך הבחירה כעת, יהיה הרבה יותר מהיר ופשוט.

צור קשר

אולם התצוגה | היצירה 14, א.ת. חדש, אור יהודה | 03-5386000
מפעל ומשרדים | מעלה המגדל 14, א.ת. חדש, אור יהודה
03-538600003-5332585 | glomar@glomar.co.il