התוכן העיקרי

הודעת התראה

גלמור היא יצרנית מובילה בתחום פתרונות ההצללה. בין מוצריה תמצאו גם וילונות חשמליים, שכשמם כן הם: ניתן לפתוח ולסגור אותם בלחיצת כפתור פשוטה, בשלט רחוק או במתג צמוד לקיר. מוצר חדשני זה למעשה מחובר למעין מנגנון הפעלה הממוקם בחלקו העליון. לחיצת כפתור שולטת על אופן הפתיחה ומאפשרת לכם לשלוט על כמות האור אשר נכנסת לחדר.

יש לכם מערכות חשמל חכם?

אם יש לכם חשמל חכם בבית או במשרד – חשוב שתדעו שניתן להוסיף בקלי קלות את הוילון החשמלי שתבחרו. לאחר ההתקנה, תוכלו ליהנות מפתיחה ומסגירה פשוטה וקלה, בהתאם לתוכנית שקבעתם מראש.

כל פתרונות ההצללה תחת קורת גג אחת

כיום ישנו מגוון עצום של דגמי וילונות חשמליים. אצלנו תוכלו למצוא שלל עיצובים מרהיבים ביופיים המשתלבים בהרמוניה עם חלל החדר בבית או במשרד. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהקולקציה המדהימה שלנו ולבחור את המוצר האידיאלי עבורכם. וילונות בהפעלה חשמלית נחשבו בעבר לפריטי מותרות שהיו שמורים רק לבתי יוקרה מפוארים. כיום אנו פוגשים וילונות חשמליים בהרבה מאוד בתים מודרניים. למעשה, וילון חשמלי הוא הבחירה של אלו שמחפשים לעצמם רמה גבוהה של איכות ונוחות. אתם בוחרים היכן להציב את מתג ההפעלה של הווילון ומזיזים אותו בלחיצת כפתור. שימוש בשלט רחוק יאפשר פתיחה וסגירה של וילון חשמלי תוך ישיבה על הספה או שכיבה במיטה. 

מתי כדאי לרכוש וילונות חשמליים?
כל חדר בו מותקן חלון ללא וילון יהיה חדר מעט מנוכר. וילונות מעניקים לבית סגנון, תחושה של בית ואווירה נעימה. כאשר מותקנים וילונות חשמליים בכל חלונות הבית בני הבית נהנים מפרטיות מרבית. בכל רגע נתון אפשר יהיה לסגור את הווילון בלחיצת כפתור, למנוע כניסת אור אל החדר וליהנות מפרטיות מלאה.
השימוש במנגנון החשמלי מאריך את חיי הווילונות. כאשר בוחנים הפעלה ידנית של וילון אל מול הפעלה חשמלית מגלים שהשימוש במנוע מאריך את חיי הווילון ושומר עליו לאורך זמן. אם אתם חוששים מפני צריכה מוגברת של חשמל כדאי לכם לדעת שמערכת ההפעלה של הווילונות חסכונית בצריכת החשמל וניתנת לתכנון מראש. המנוע שמפעיל את הווילונות מוסתר כך שהוא אינו גורע מעיצוב החדר.

האם הווילון מתאים לשומרי שבת?
קיימים היום דגמים שמאפשרים גם הפעלה חשמלית וגם הפעלה ידנית. דגמים אלו נותנים מענה לבתים שומרי שבת בישראל ובעולם כולו.

נשמח לארח אתכם בחנות שלנו ולהציע לכם מבחר עיצובים, בדים, מרקמים ודוגמאות. צוות היועצים שלנו עומד לרשותכם!