התוכן העיקרי

הודעת התראה

מראה נקי וחלק של כעין מסך נגלל ומופיע במספר אפשרויות: הצללה, האפלה ווילון רשת צרפתית בסוגים שונים. כמובן שכולם ניתנים לבחירה במבחר גוונים רחב. כל הבדים מיובאים ממפעלים מהשורה הראשונה בעולם ואיכות הבדים גבוהה במיוחד. אחת ההתמחויות של גלומר וילונות הינה בייצור וילונות גלילה חשמליים עם מנוע חברת סומפי הנחשבת ל'מרצדס' בענף בהפעלה ע"י מתג בקיר או ע"י שלטים וקולט. כל היצור מתבצע במפעל החברה באור יהודה ונחתכים עפ"י מידות מדויקות הנלקחות בשטח, באמצעות חיתוך בשיטת אולטרה סוניק המאפשר גימור שוליים מושלם במוצר. 

וילונות גלילה משתלבים עם כל סגנונות העיצוב לבית ולמשרד. אנו פוגשים וילונות גלילה בדירות יוקרה, בבתים פרטיים במושב, בדירות מגורים, במשרדים ובאתרי נופש רבים. הסיבות לכך הן נוחות שימוש, מחיר ועיצוב. רק וילות גלילה ניתן יהיה לסגור ולפתוח בלחיצת כפתור אחת פשוטה. אם חשוב לכם ליהנות ממיטב הטכנולוגיה – מצאתם לעצמכם וילון מתאים!
הדגמים החדשים ניתנים להזמנה במידות מדויקות כך שניתן לעצב ולהתאים וילון לכל חלון. השימוש במנועים איכותיים מבטיח שימוש ארוך טווח ללא תקלות או דרישות תחזוקה. כל שעליכם לעשות הוא לרחוץ את הווילון אחת למספר חודשים.

איזה וילון גלילה כדאי לרכוש?
אורח החיים המודרני אינו מותיר לנו זמן פנוי רב לניקיון ותחזוקת הבית. על כן, העיצוב המודרני נדרש להיות בראש ובראשונה יעיל, נוח לתחזוקה ולא יקר. את הבית המודרני כבר לא נאבזר עם ווילונות מתנפנפים שאינם מספקים הצללה או פרטיות מלאה. אנו צועדים קדימה עם דגמים חדשים של וילונות שמתאימים את הווילון המסורתי לאורח החיים המערבי.

וילונות גלילה לאקלים הישראלי
אנו נהנים בישראל ברוב חודשי השנה מימים שטופי שמש כך שהצללה הפכה לצורך בסיסי בכל בית. עלינו להתקין וילונות בחלונות הבית בכדי לסנן את קרני השמש ולהחשיך את הבית על פי צורך. וילונות הגלילה עונים למאפיינים של האקלים הישראלי ואורח החיים המודרני בצורה הטובה ביותר. כאשר מוסיפים אל המשוואה גם מחיר הוגן מתקבלת עסקה משתלמת במיוחד.