התוכן העיקרי

הודעת התראה

באולם התצוגה שבאור יהודה ניתן למצוא את כל מגוון הבדים הקיימים בארץ ובעולם ולהזמין אותם בסוגי תפירות שונות ובגימורים מיוחדים, החל מתפירת כפלים- פלדים, בננה, קונטרפלד (כפל שטוח), רינגים, סרטי כיווץ לסוגיהם השונים, כולם מופיעים בגימור ובדיוק מעולים המבוצעים ע"י מתפרת המפעל.

בחירת הבד בעבור הווילון משמעותית מאוד לשימושים העתידיים האפשריים. וילונות לא מחליפים בכל שנה וגם לא בכל שנתיים כך שכדאי לכם להשקיע מחשבה בבחירה הנכונה ביותר בעבורכם. כך למשל, וילונות בד שקופים יוכלו להיות תוספת רומנטית קסומה לכל חדר שינה או סלון. אל מולם נציג וילונות בד מעוצבים עשויים בדים אטומים יותר שמהווים גם פתרון הצללה ומספקים לבני הבית פרטיות. 

אלו בדים מתאימים לווילונות?
ענף הווילונות נהנה בשנים האחרונות מתנופה של פיתוח. קולקציות חדשות מושקות מספר פעמים בשנה עם וילונות מעוצבים בשפע של צבעים, דגמים וסגנונות. מנגנוני הפעלה חשמליים מצטרפים אל חלק מהדגמים והופכים כך את הווילון הביתי לחלק בלתי נפרד ממערכת הבית החכם. 

וילונות מעוצבים בסגנון מודרני כוללים הדפסים מעניינים, טקסטורות לא שגרתיות ושימוש באלמנטים מיוחדים מענף האופנה. לבחירתכם אפשר יהיה להוסיף סגנון ומראה ייחודי לכל וילון קלאסי.
הבחירה של רוב הישראלים גם היום היא בחירה בסגנון עיצוב ביתי, חמים, נעים וקלאסי. בדים שקופים, חצי שקופים ואטומים בגוונים בהירים הם הפופולריים ביותר. אלו הם דגמים אותם אפשר לשלב בכל סגנון עיצוב לטובת שימוש ארוך טווח. בחירת ווילון בד לבן או אפור בטקסטורה עדינה מבטיחה שנים רבות של שימוש מהנה. גם אם תחליטו לשנות את עיצוב הבית או להחליף את פינת הישיבה, הווילון יוכל עדיין לשמש אתכם ולהוסיף סגנון ורכות לבית.