וילונות רומאיים

וילון רומי
הוילון הרומאי מופיע במראה נקי וחלק ובמבחר הבדים הרחב הנמצא באולם התצוגה. ניתן לתפור מכל בד וילון רומאי. הוילונות הרומאים הינם בגימור של חפים רוחביים או רומאים רכים ללא חפים או בתוספת כפלים הנותנים עושר נוסף למוצר. כמובן שגם את סדרת המוצרים הזו ניתן להזמין בתוספת מנוע חשמלי מתוצרת סומפי המעלה ומוריד את המוצר ביעילות רבה. וילון רומאי הוא הרבה יותר מעוד וילון. את הוילון הרומאי תופרים בסגנון קלאסי הנקי ודבר זה הופך אותו לאחד מהוילונות הפופלריים בקרב השוק הישראלי ובכל רחבי העולם. תפירת הוילונות הרומיים הינה תפירה ייחודית איכתית ומדוייקת.

עיצוב פנים מודרני עם וילון רומאי קלאסי

תפירה של וילונות רומיים היא תפירה ייחודית וקלאסית אותה יש לתפור עם קווים ישרים ומרווחים זהים. התפירה היא זו שנותנת לוילון מראה ייחודי ויוקרתי. הודות לציוד טכני מתקדם, ניסיון והקפדה על רמה גבוהה של איכות, הלקוחות שלנו נהנים מוילון בעל מראה קלאסי ונקי. ישנם מבחר בדים, טקסטורות וצבעים אשר ניתן לבחור לוילון הרומאי דבר זה מאפשר ונותן לכל אדם למצוא את הוילון הכי מתאים בשבילו ניתן למצוא דגמים קלאסיים לצד דגמים לא שגרתיים.

הוילון הנכון לחדר שינה בעיצוב רומנטי

שילוב בין דגם רומאי לבין הסגנון האוסטרי (בלון) יוצר מראה רומנטי עם צורה רכה של גל בקיפול הוילון. שימוש בבד רך ושקוף אידאלי בעבור חדרי שינה או צימרים רומנטיים בהם מותקנים לעתים וילונות רק למטרת עיצוב. קיימים כמובן גם דגמים פרקטיים יותר שמסוגלים לשלוט בכמות האור שחודרת אל החדר. לטובת הצללה מלאה נמליץ על וילון עם שכבת בד כפולה.

באיזה צבע כדאי לבחור?

ישנם מגוון רחב של בדים וטקסטורות אשר נבחרים בקפידה כדי שנוכל לייצר את הוילונות הטובים והאיכותיים ביותר. הניסיון הרב של החברה מבטיח בחירה נכונה של בדים עמידים ונוחים לניקוי. מחיר של וילונות מכל סוג מושפע מהעלויות של חומרי הגלם (בעיקר הבדים) כך שאנו מקפידים להחזיק במלאי מבחר בדים שיתאימו לכל מחיר.