וילונות רומאיים

וילון רומי

הוילון הרומאי מופיע במראה נקי וחלק ובמבחר הבדים הרחב הנמצא באולם התצוגה. ניתן לתפור מכל בד וילון רומאי.
הוילונות הרומאים הינם בגימור של חפים רוחביים או רומאים רכים ללא חפים או בתוספת כפלים הנותנים עושר נוסף למוצר.
כמובן שגם את סדרת המוצרים הזו ניתן להזמין בתוספת מנוע חשמלי מתוצרת סומפי המעלה ומוריד את המוצר ביעילות רבה.
וילון רומאי הוא הרבה יותר מעוד וילון. התפירה הקלאסית יחד עם המראה הנקי הופכים וילונות רומיים לבחירה מועדפת בבתים ישראלים ובתים בכל רחבי העולם. תפירת הוילונות מתבצעת תוך הקפדה על רמה גבוהה של איכות ודיוק. שימוש בטכנולוגיה החדישה ביותר הוא זה שמצעיד את הוילון הרומאי קדימה והופך אותו לפריט חובה בבית המודרני.

עיצוב פנים מודרני עם וילון רומאי קלאסי

תפירה של וילונות רומיים היא תפירה קלאסית מדויקת אותה יש לבצע תוך הקפדה על מרווחים קבועים וקווים ישרים. התפירה היא זו שמעניקה לוילון את המראה היוקרתי והמרשים. הודות לציוד טכני מתקדם, ניסיון והקפדה על רמה גבוהה של איכות, הלקוחות שלנו נהנים ממראה רך, נעים ונקי.
את הוילונות אפשר להזמין במבחר בדים, צבעים, טקסטורות והדפסים. החופש לבחור את עיצוב הוילון מאפשר לכל אחד למצוא לעצמו וילון שמתאים לסגנון האישי שלו. ניתן למצוא דגמים קלאסיים לצד דגמים לא שגרתיים.

הוילון הנכון לחדר שינה בעיצוב רומנטי

שילוב בין דגם רומאי לבין הסגנון האוסטרי (בלון) יוצר מראה רומנטי עם צורה רכה של גל בקיפול הוילון. שימוש בבד רך ושקוף אידאלי בעבור חדרי שינה או צימרים רומנטיים בהם מותקנים לעתים וילונות רק למטרת עיצוב.
קיימים כמובן גם דגמים פרקטיים יותר שמסוגלים לשלוט בכמות האור שחודרת אל החדר. לטובת הצללה מלאה נמליץ על וילון עם שכבת בד כפולה.

באיזה צבע כדאי לבחור?

קולקציית הבדים עשירה בגוונים, הדפסים וטקסטורות. הבדים כולם נבחרים בקפידה על מנת לייצר וילון איכותי ועמיד במחיר הוגן. הניסיון הרב של החברה מבטיח בחירה נכונה של בדים עמידים ונוחים לניקוי. מחיר של וילונות מכל סוג מושפע מהעלויות של חומרי הגלם (בעיקר הבדים) כך שאנו מקפידים להחזיק במלאי מבחר בדים שיתאימו לכל מחיר.