מאמרים

וילונות – קאמבק שעושה את ההבדל

אם אתם מעוניינים לשנות את העיצוב המודרני הנקי והקריר השולט בביתכם, וילונות הם התשובה המושלמת עבורכם. התוספת המופלאה הזאת תאפשר לכם ליהנות מאווירה נעימה, רגועה וזורמת, ותתרום בצורה משמעותית לשדרוג מראה החלל.

כמה פשוט – ככה תורם

אם אתם מעוניינים להכניס חמימות, רכות ועושר ויזואלי הביתה, בדים הם התשובה בשבילכם. תוכלו להחליף את ריפודי הספה או לכסות את הקירות בטפט, אולם התקנת וילונות תוכל להשיג עבורכם את המטרה בצורה הפשוטה והיפה ביותר. דווקא התוספת הזאת, הפשוטה, הוותיקה והלא גדולה, לכאורה, יכולה להוסיף מאוד לעיצוב הכללי של החלל.

מהות השינוי שיוצרות התוספות הללו טמונה בכמה גורמים: בצבע ובמראה הבד, שהם המוטיבים הבולטים ביותר, אך גם בריכוך כמות האור שנכנסת הביתה. הבד "מסנן" את כמות האור ומעדן אותה, וכך תורם לזרימת אנרגיה נינוחה יותר בחדר. שימוש בבד שקוף אך צבעוני מספקת תאורה עדינה בעלת גוון מרוכך, ושימוש בבדים מעוטרים גורמת לאור לצייר מבעדם דוגמאות אור וצל בחלל כולו.

מלבישים את החלונות ביופי

התריס הביא פתרון פרקטי מצוין לסגירת החלון, אך ויזואלית, ערכו פחות בהרבה מול וילונות הבד. אלו ממש "מלבישים" את החלונות, ובוראים אותם מחדש – ומשנים באופן משמעותי את מראה הבית – בלי להתאמץ.

מה שהעלה את חינם של התריסים בעיני הצרכנים, היו התכונות שמאפיינות אותם, וביניהן בעיקר החוזק והיכולת לשלוט בכניסת האור, עד כדי אטימתה המלאה. אולם בעידן מודרני זה, בו הטקסטיל שוב מתחיל להתחזק בדעת הקהל בזכות ערכו הוויזואלי והנוסטלגי ומגעו הפשוט והמזמין, ישנו רצון לשוב ולהכניס אותו הביתה.

עם זאת, חשוב גם להתאים את פתרונות הבד לעידן זה ולערכי העיצוב השולטים בו – לרענן את המראה שלהם, ליצור יותר אפשרויות עיצוב להתאמה טובה למגוון הרעיונות השונים המיושמים כיום בתחום עיצוב הפנים, ולשוות להם מראה מודרני ועכשווי יותר שיהלום את חלונות הבית. את זאת עושים על ידי בחירה נכונה של המוצר.

גלומר וילונות לשירותכם

בזכות העובדה שישנם סוגים שונים של וילונות, ביניהם רומאיים, פנלים, ורטיקליים, גלילה, סאן סקרין ועוד, כל אחד יכול לבחור את הפתרון שיתאים לעיצוב הכללי של ביתו. גם העובדה שישנם היום סוגי בדים רבים השונים מאוד זה מזה, החל מאורגנזה שקופה וקלילה ועד הקטיפה העשירה והכבדה, הרי שניתן לבחור את סוג הבד המתאים ביותר לצרכים ולהעדפות האישיות שלכם.

גלומר מציעה לכם מבחר עצום של וילונות, שיתרמו הרבה מאוד לעיצוב הכללי של ביתכם ויאפשרו לכם ליהנות באופן מדויק מכמות האור הרצויה לכם.צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לבחור את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכם.

צור קשר

אולם התצוגה | היצירה 14, א.ת. חדש, אור יהודה | 03-5386000
מפעל ומשרדים | מעלה המגדל 14, א.ת. חדש, אור יהודה
03-538600003-5332585 | glomar@glomar.co.il