וילונות דואט/פליסה

duet_before_text

וילון המופיע בצורת כפלים, מוצר מינימליסטי המתקבל במיוחד יפה בנישות- קירות וחלונות. 

כמו שאר המוצרים, המוצר מופעל גם באמצעות מנועים חשמליים מתוצרת סומפי.

הטכנולוגיה שפותחה על ידינו, מאפשרת לספק וילון דואט או פליסה "up down" הניתן להעלות אותו למעלה או להוריד אותו מלמעלה למטה. הדבר מאפשר פתרונות בבעיית איסוף בחלונות בלגיים או בנישות שונות. וילון דואט/פליסה הוא הבחירה של אלו שמחפשים מראה אלגנטי, קלאסי, עדין ומלא סגנון. התרומה של וילון דואט/פליסה לעיצוב החלל משמעותית. לא תמצאו בקלות עוד וילון שמצליח להפוך כל פתח חלון כה מיוחד. אם אתם מחפשים וילון בעיצוב רומנטי לחדר השינה או וילון אלגנטי לסלון – וילון דואט/פליסה תהיה הבחירה הנכונה.

מהו וילון פליסה? ומהו וילון דואט?

בעבור אלו שרוכשים לראשונה וילונות פליסה נסביר שאת הוילון מרכיבה שכבת בד אותה אפשר יהיה לקפל לצורת מניפה. העיצוב של הוילון דומה מאוד לזה של וילונות דואט. אך בעוד וילון דואט כולל שכבה כפולה של בד, דגם הפליסה כולל שכבת בד אחת בלבד למראה עדין יותר. 

את הוילון אפשר לפתוח או לסגור באמצעות מנגנון ידני פשוט אותו מתקינים בצד החלון. בעבור אלו שמעדיפים את הוילונות שלהם עם מנגנוני הפעלה חשמליים נציע מנגנונים חשמליים מתקדמים שמשדרגים כל וילון. ההתקנה של דגמי הדואט/הפליסה מתבצעת בעיקר בתוך מסגרות של חלונות. לקבלת מידע נוסף על התאמת הוילון לצרכים שלכם צרו קשר עם הצוות המקצועי.